TOP RUN

Vítejte na stránkách Teamu TOP RUN, který se věnuje RC modelům aut 1:10 EP jezdících Rally na Zlínsku

Kalendář

Statistika

Sponzor

http://www.santech.cz

www.santech.cz

www.santech.cz

NĚCO O NÁS

Team TOP RUN vznikl na počátku roku 2007, v tomto roce se zúčastnil celého šampionátu Intercup, kde vybojoval v konečném hodnocení Team's Trophy 3.příčku (za team startovali Loix, Panizzi, Joseph).
V sezóně 2008 měl TOP RUN ambice na zisk titulu v Intercupu a angažoval nadějné a rychlé piloty, vedle pozdějšího mistra v klasifikaci jezdců Sibery, to byl Ital Navarra a tradičně Belgičan Loix. Nakonec se náš team musel opět spokojit s konečným 3.místem.

Před startem sezóny 2009:
Jezdecké složení teamu doznalo před sezónou 2009 dalších změn. Ostřílený Freddy Loix usedne znovu za volant Mitsubishi Lancer WRC, novou akvizicí je pak další Belgičan Bernd Casier, který bude pilotovat VW Golf GTI. Ital Marco Cavigioli chystá Fiat Grande Punto S2000. Poslední dva jmenovaní budou zároveň bojovat o přední příčky kategorie Junior's Trophy, kterou vypisuje Intercup pro mladé talenty do 15.let. Nově vzniklý TOP RUN JUNIOR angažoval Grzegorze Grzyba, jenž usedne za volant Peugeotu 206 WRC a v něm ho již nebude navigovat známý Robert Hundla, ale Przemyslaw Mazur. Francouz Cédric Robert pojede s Imprezou WRC, oba mladíci budou taktéž válčit o body mezi juniory. Doplní je Tomáš Lysák se Škodou Fabia WRC.
Již podle složení obou našich temů jde vidět, že se letos soustředíme spíš na výchovu mladých jezdců, než na čelní umístění v Team's Trophy.
Novým team managerem pro rok 2009 se pro oba naše teamy stal Belgičan Isidoor Smets, který má velké zkušenosti s různými jezdci jako spolujezdec (pozor;neplést se Svenem Smeetsem).  

 
Kdo nejezdí s náma, jezdí proti nám !